Inwestor

 

Spełniamy marzenia
o własnym mieszkaniu

 

Firma RJ House Sp. z o.o.  posiada ponad 20 letnie doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich. Oddała do użytku ponad 1 500  lokali mieszkalnych (w tym budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne oraz lokale usługowe) w 30 przedsięwzięciach.

Nasze realizacje to między innymi najładniejsza inwestycja w Legionowie Apartamentowiec Faktoria i Apartamenty Chrobrego, osiedle Kasztanowy Park w Jabłonnie, Park Rembertów w Warszawie, Royal, Zielona Polana oraz powstające nowe osiedle Enklawa w Wieliszewie, jak również prestiżowe osiedle 17 dzielnica w Nowym Dworze Mazowieckim, która otrzymała tytuł Inwestycji Roku 2021.

Powsiadamy doświadczenie w prowadzeniu inwestycji zarówno od strony formalno-prawnej, jak i pod względem technik i materiałów stosowanych w budownictwie.

Sami wyszukujemy i pozyskujemy grunty pod kolejne realizacje. Kierujemy się preferencjami naszych potencjalnych klientów, dlatego lokalizacje naszych osiedli gwarantuje ciszę, spokój i bliskość naturalnej przyrody. Zapewniając jednocześnie bezproblemową komunikację z centrum miasta.

Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego współpracujemy wyłącznie z solidnymi, renomowanymi firmami,  stosując innowacyjne technologie w budownictwie.

www.rjhouse.pl